Aktuálně hledáme obsazení pro níže uvedené pozice:

Své CV zasílejte na adresu rajdusova@hrsystem.cz.

Pracovník v půjčovně nářadí – Praha

Nyní expandujeme do Prahy a hledáme nového kolegu do naší nově otevřené provozovny.

Nabízíme mladý kolektiv lidí plný energie, pevnou pracovní dobu, příplatky, možnosti školení a vzdělávání se.

Pracovní prostředky: vybavené pracoviště, mobilní telefon, počítač.

Pracovní smlouva: 3 měsíční zkušební doba, smlouva na dobu neurčitou

Požadujeme:

  • min. SŠ,
  • praxe v oboru výhodou, ne podmínkou
  • komunikativnost, prodejní a obchodní dovednosti, schopnosti učit se novým věcem, zodpovědnost, počítačové znalosti
  • řidičský průkaz sk. B, životopis s fotografií

Řidič - Rozvoz stavebního nářadí a strojů

Přijmeme pracovníka do stálého pracovního poměru na pozici Rozvoz stavebního nářadí a strojů. Jedná se o zásobování oblasti Praha 9 a okolí.

Požadavky:

- znalost elektrického a motorového nářadí velkou výhodou

- zkušenosti s prodejní činností, komunikativnost, samostatnost

- řidičský průkaz sk. B, C a E, aktivní řidič

- fyzická zdatnost, schopnost práce v kolektivu

Náplň práce: Znalost chodu půjčovny (přehled o nabízeném sortimentu), rozvoz strojů a nářadí po stavbách a ostatních provozovnách

K dispozici: Mobilní telefon, Firemní automobil

Obchodní zástupce pro Moravskoslezský region

Náplň práce:

Hlavní náplní práce je zajišťování půjčování a prodeje nářadí v Moravskoslezském regionu a rozšiřování možností v regionech dalších. Podstatnou součástí práce je zajišťování nových zákazníků, péče o stávající zákazníky, zajišťování smluv a s tím související administrativa. Dále je nutná spolupráce s našimi středisky, které se nachází ve Frýdku-Místku, Ostravě, Novém Jičíně, Karviné, Havířově, Třinci, Valmezu, Rožnově, Vsetíně a v Praze.

Náplň práce odpovídá za:

  • tvorbu jednotné obchodní strategie
  • přenos strategických zájmů společnosti v rámci poboček
  • cenovou politiku společnosti
  • kompletní správu přidělených dodavatele
  • má maximální přehled o trhu, konkurenci a požadavcích zákazníků
  • podává návrhy na zlepšení ekonomických ukazatelů
  • vyhledává nové příležitosti na trhu
  • komunikuje s vedením společnosti

Očekáváme:

  • loajalitu, nové nápady, otevřenost k novým příležitostem a změnám, schopnost zavést změny do fungujícího systému
  • podnikatelské myšlení, vůdčí osobnost, jednající samostatně a aktivním přístupem a orientací na výsledek

Pracovní smlouva:

  • 3 měsíční zkušební doba, poté smlouva dle dohody

Pracovní prostředky:

  • auto, vybavená kancelář, mobilní telefon, notebook

Jiné benefity:

  • prémie, možnost školení a vzdělávání se

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • znalost nářadí stavebních strojů podmínkou
  • praxe v oboru stavebnictví nebo půjčování nářadí podmínkou
  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou
  • anglický jazyk výhodou, ne podmínkou
  • komunikativnost, prodejní a obchodní dovednosti, schopnost práce v kolektivu, praxe
    s vedením týmu, spolehlivost a časovou nezávislost
  • životopis s fotografií