Kolový dumper WACKER NEUSON DW40 / 2640 kg

Cena pronájmu pouze na vyžádání.

Dotaz na stroj

Rezervace stroje: Kolový dumper WACKER NEUSON DW40 / 2640 kg

Stroj si můžete telefonicky rezervovat na vaší nejbližší pobočce.
Pro rychlejší objednání prosím uveďte do telefonu kód stroje: DW40

Výpočet přibližné ceny

Parametry

Výrobce Wacker Neuson
Typ DW40
Rychlost 25 km/hod
Šířka 1780 mm
Výška 2690 - 2994 mm
Zdvihový objem 1663 cm3
Objem nádrže 45 l
Typ motoru Naftový motor

Popis

Díky moderní technologii motoru dokáže dumper řídit flotilu {25 km/h} {15,5 mph} s celkovým užitečným zatížením čtyři tuny. DW40 také zajišťuje bezpečnost obsluhy: elektricky aktivovaná pružinová parkovací brzda ve spojení s intuitivní koncepcí ovládání joystickem je přesvědčivá v každé situaci na staveništi. Díky praktické možnosti nastupování a vystupování na obou stranách může obsluha pohodlně nastoupit na stroj navzdory svahu nebo překážce. DW40 je díky dvojnásobným intervalům údržby a standardní funkci automatického zastavení mimořádně úsporný a produktivní.

Hydrostatický pohon všech kol s automatickým režimem ECO

  • Stačí se posadit a vyjet: S hydrostatickým pohonem všech kol se řidič může soustředit na svou práci bez časté změny rychlostního stupně.
  • Trvale konstantní tažná síla od 0 po maximální rychlost a účinek hydrostatického brzdění zdokonalují příjemný pocit z jízdy.
  • Automatický režim ECO stroje je absolutním přínosem pro všechny uživatele šetřící náklady a životní prostředí, protože zajišťuje minimální spotřebu při optimálním využití energie.

Funkce auto-stop

  • Sériově dostupná funkce auto stop vypne stroj automaticky po pěti minutách nečinnosti. Tato doba je nastavitelná a obsluha je před vypnutím informována vizuálně a akusticky.
  • Elektrické spotřebiče, jako jsou světlomety, jsou rovněž vypnuty, aby se šetřila baterie stroje. Snižují se provozní náklady, prodlužují se intervaly údržby a zvyšuje se hodnota při dalším prodeji.
  • Výsledné zkrácení doby chodu motoru snižuje emise výfukových plynů/CO2.

Prodloužené intervaly údržby

  • Dlouhé intervaly údržby 500 provozních hodin umožňují další úspory nákladů díky menšímu počtu servisních a údržbových intervalů rozložených na celou dobu používání.

Parkovací brzda s pružinovým posilovačem

  • Parkovací brzda s pružinovým posilovačem se aktivuje automaticky, jakmile se vypne motor. Uživatel ji nemusí aktivovat ručně. Je však umožněna i ruční elektrohydraulická aktivace prostřednictvím páčkového spínače.
  • Brzda je konstruována s cílem zamezit opotřebení, proto má velmi dlouho životnost a vysokou spolehlivost.

Přílohy ke stažení (1)