Aktuálně hledáme kolegy na pozice:

 PRACOVNÍK PŮJČOVNY NÁŘADÍ - PRAHA, BRNO

Hledáme kreativního nadšence

PŘIJMEME VEDOUCÍHO PŮJČOVNY NÁŘADÍ v BRNĚ a PRACOVNÍKA PŮJČOVNY V PRAZE

Co od tebe očekáváme?

  • Komunikativnost: Musíš být schopen mluvit s našimi zákazníky tak, aby se cítili jako doma.
  • Samostatnost: Umíš řešit věci na vlastní pěst a nebojíš se vzít zodpovědnost za půjčování našich skvělých strojů.
  • Zájem o stroje: Pokud tě zajímají bagry, vrtací kladiva a řetězové pily, jsi na správném místě.

Co budeš dělat?

  • Komunikovat se zákazníky: Od vysvětlení, jak správně použít vrtačku, až po radu, jak řezat asfalt.
  • Půjčovat stroje: Naše nářadí je tvoje nářadí.
  • Fakturovat: Neboj se čísel, fakturace je hračka.
  • Řešit důležité věci: Když se něco pokazí, ty to napravíš.

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání: Abys rozuměl i těm nejkomplikovanějším návodům.
  • Praxe v oboru: Ať už jsi řezal prkno nebo vrtal do betonu, máme pro tebe místo.
  • Práce na PC: Excel, Word – nejsi v tom sám.

Co nabízíme?

  • Zajímavou mzdu: Nejen banány, ale i peníze.
  • Prémie: Za každý úsměv zákazníka.
  • Multisport kartu: Ať se z tebe stane sportovní mašina.
  • Příspěvek na pojištění: Protože se občas hodí.

Chceš být součástí našeho týmu? Napiš námembarassed

Životopisy zasílejte na email kalivodova@hrsystem.cz

ŘIDIČ - ROZVOZ STROJŮ - PRAHA

 Na pobočku v Praze hledáme kolegu na pozici řidiče.

 Náplň práce:

  • rozvoz nářadí a strojů
  • údržba vozidla

Požadujeme:

  • SOU nejlépe technického charakteru
  • praxe v oboru nebo praxe obdobného charakteru výhodou
  • komunikativnost a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • pravidelnou mzdu + prémie
  • příspěvek na stravování
  • multisport karty
  • vzdělávání a školení

 Zasláním životopisu, vyjadřujete souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů společností HR systém s.r.o., IČ 25825321, se sídlem Frýdek-Místek, Slezská 1080, Frýdek-Místek, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 19690 jako správci, a to v rozsahu údajů uvedených životopisu kandidáta a jiných dokumentech přiložených kandidátem (dále jen “Osobní údaje”) pro účely vyhledávání zaměstnání na dobu 2 let ode dne zařazení do personální databáze. Taktéž berete na vědomí, že poskytnutí Vašich osobních údajů je dobrovolné a můžete kdykoli udělený souhlas odvolat písemným oznámením doručeným společnosti HR systém s.r.o. Dále berete na vědomí, že máte práva dle ustanovení § 11, 12 a 21 zákona o ochraně osobních údajů. t.j. právo požádat společnost HR systém s.r.o. o informaci o zpracování svých osobních údajů, vysvětlení nesrovnalostí ohledně zpracování osobních údajů a případně právo požadovat přijetí opatření k nápravě, zejména provedení blokace, opravy, doplnění nebo likvidace dotčených osobních údajů, případně se můžete obrátit přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů, kde můžete požadovat nápravu. Veškeré informace předané společnosti HR systém s.r.o. jsou přísně důvěrné.