Mulčovač - vyžínač křovin 58cm

Doba půjčení Cena za den
1 den 1 264 Kč (1 045 Kč bez DPH)
1-4 hodiny (-40%) 759 Kč (627 Kč bez DPH)
od 3 dnů (-10%) 1 138 Kč (941 Kč bez DPH)
od 7 dnů (-15%) 1 075 Kč (888 Kč bez DPH)
od 14 dnů (-20%) 1 012 Kč (836 Kč bez DPH)
od 30 dnů (-25%) 948 Kč (784 Kč bez DPH)
Jistina 8 000 Kč

 V ceně stroje není započítána cena příslušenství.

Dotaz na stroj

Rezervace stroje: Mulčovač - vyžínač křovin 58cm

Stroj si můžete telefonicky rezervovat na vaší nejbližší pobočce.
Pro rychlejší objednání prosím uveďte do telefonu kód stroje: F-550

Výpočet přibližné ceny

Parametry

Výrobce Vari-Honda
Typ F-550
Výška sečení 4-9 cm
Šíře záběru 58 cm
Plošný výkon 1300 m2/hod
Rychlost 2,4 km/h
Počet rychlostí 2
Hmotnost 56 kg

Popis

 • Vyžínač křovin F-550 je vynikajícím pomocníkem při likvidaci trávy
 • Je určen pro majitele pozemků, kteří potřebují trávu jednou za čas posekat, tím udržet pozemek čistý, a trávu nechtějí nijak zužitkovat
 • Vyžínač F-550 zvládne posekat bez problémů hustou čerstvou trávu, stařinu i nálety do průměru jednoho centimetru
 • Motor HONDA GCV 190
 • Pevná hnací náprava perfektně drží směr i ve svahu
 • HDG zinkovaný kryt sekacího prostoru s dlouhou životností
 • Vodicí ostruha pro dobrou průchodnost terénem
 • Nový rám s vysokou pevností a tuhostí
 • Dvě rychlosti pojezdu - 1,8 a 2,4 km/h
 • Bronzové šnekové kolo v převodovce
 • Čelisťová brzda nože
 • Inovované kevlarové řemeny Optibelt

 

Vstupní řadou strojů VARI pro likvidaci trávy je řada vyžínačů křovin F-550 Hurricane. Jedná se o stroje určené pro hobby až středně těžké nasazení. Poslouží dobře jak všem zahrádkářům a chalupářům, tak sadařům, vinařům nebo malým obcím. Řada vyžínačů křovin F-550 je k dostání ve třech modifikacích: F-550B s motorem Briggs&Stratton 850 SeriesTM, F-550 s motorem HONDA GCV 190 a F-550INOX s poloprofesionálním motorem HONDA GSV 190 a s nerezovým žacím prostorem.

Většina uživatelů travnatých pozemků potřebuje narostlou trávu pouze jednou za čas posekat a udržet tím pozemek upravený. Nechce řešit problém, jak naložit s posečenou trávou. Vyžínač křovin F-550 je vynikajícím pomocníkem při likvidaci trávy, protože zvládne posekat bez problémů hustou čerstvou trávu, stařinu i nálety do průměru jednoho centimetru. Má dvě rychlosti, šíři záběru 58 cm a mnoho technických vychytávek, které ho řadí na špičku ve své kategorii.

Vyžínač křovin F-550 je o několik kroků vpřed v použité technologii oproti strojům jiných výrobců. Je postaven na novém rámu, který je mnohem tužší a vykazuje o 20% větší pevnost v krutu. Sekací prostor je vyroben z HDG zinkovaného plechu, který se používá v automobilovém průmyslu, a který je velice odolný proti korozi. Navíc je sekací prostor nově tvarovaný - v horní části jsou zkosené plochy pro zvýšení mulčovacího efektu, díky kterým tento stroj oproti konkurenčním strojům nechává o více jak 50% menší travní zbytek. Tvar sekacího prostoru máme patentovaný v evropské databázi OHIM. Další patentovanou novinkou je vysoce funkční vodicí ostruha, která perfektně vede stroj i v tom nejnáročnějším terénu, nevytváří téměř žádný tlak na půdu a neujíždí neposekanou trávu. Ostruhou lze nastavit výšku sečení od 4 do 9 cm v šestnácti polohách. Zůstaly zachovány osvědčené prvky z předchozích generací našich strojů, jako je masivní mulčovací nůž GATOR, bezpečnostní brzda nože, nezávislé spouštění sečení a pojezdu nebo ergonomická řídítka, na kterých jsou použity nové gripy se vzduchovými komorami, které eliminují mikrovibrace od motoru. Díky zvýšení počtu poloh uchycení na šest najde ideální polohu za řídítky stroje každý uživatel. To spolu s nízkou hmotností pouhých 55 kg a nízko položenému těžiště zaručuje, že se velmi snadno ovládá i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Přílohy ke stažení (1)